Vodyanov Иван - успешен културист Русия

Vodyanov Иван започна активно да участват в конкурсите на Руската купа през 2002 година. Той играе в турнира и там може да се гордеем от първото място в отворена категория "юноши" в номинация "културизъм".

След това, през 2003 г., водата Иван състезаваха в два турнира: първата - Москва купа, в която той успя да вземе седмо място в категория при мъжете и 87, 5 кг. Номинация разбира се, културизъм. Вторият - Купата на Московска област. Тук той е в състояние да спечели пето място по културизъм за мъже в категория тегло действия във връзка с осемдесет и седем килограма.

за развитие на кариерата

През 2010 г. Иван Vodyanov спечели шест турнира:

• област купа Lipetsk. Vodyanov спечели група по културизъм за мъже в категория до 90 кг.
  • Москва първенство по културизъм. Атлетът спечели група при мъжете в категория тегло до 90 кг.
  • област Cup Москва. Vodyanov победи в мъжкия група, тегло - до 90 кг.
  • купа Волга FD. Иван обра славата в теглото категория до 90 кг.
  • област Рязан културизъм купа. Той спечели в категорията над 85 кг.
  • купа Самара област. Спечелих в категория до 90 кг.

Сега е известно, че много Vodyanov Иван, културизма - това е област, в която той е в състояние да постигне значителен успех. Първите места в различни турнири и състезания красноречиво потвърждават статута на спортист. Въпреки това, което е рекорд на Иван има не само блестящи победи. Купа на Москва печели девето място в категория тегло до 85 кг в "културизъм". И в региона Брянск, той е в състояние да вземе трета позиция в шампионата. Спортист се сблъскват с прилична конкуренция, но все пак успя да преодолее много от състезателите.

Освен напредък

През 2011 г. участва в борбата за Калининградска област на водата Иван купа. Културизъм - любимият му спорт. Vodyanov спечели в категорията на за деветдесет килограма. Купа Липецк област - зае първо място в категорията тегло деветдесет килограма. Той участва в шампионата Рибинск. Победен по културизъм, категория тегло - повече от осемдесет и пет килограма.

Vodyanov Иван зае трета позиция на Москва първенство, в категория до 90 кг, като културисти. По време на кариерата си, а голям шампион взе участие в турнира за Купата на Русия, Рязан и региона Рязан. Той играе в Волгоград състезания и е награден с най-различни други. Всеки път, когато той е участвал в тежка конкуренция, но отчаяно желание за победа не е позволено Иван да повърне. Всеки път, когато културист постигне още по-голям успех, печелейки титлата и орган. Днес той вече не е новак и той дава съвети за подготовка. Но за тайни или специални методи на подготовка на Водянова не гледайте. Както бе посочено от спортиста: "Ключът към успеха - е да се работи с пълна отдаденост!"