Плувец Владимир Морозов: биография, история кариера

Владимир Морозов, плувец със световна известност през 24-те години вече има солиден комплект медали като първенствата на Русия, Европа и света, както и Олимпийските игри през лятото. Всяка година носи руския футболен отбор няколко награди най-висш порядък, и докато има голямо желание да продължи да подобрява и световния рекорд, Владимир се няма да спре.

и училище ход в САЩ

Владимир Морозов е роден на 16 юни 1992 г. в Новосибирск, където на шест годишна възраст започнах да плувам в местното училище "Koltsov Надежда", който се намира в село Koltsovo упражняване Игор Demin. Въпреки това, в 14 години, майка на млад плувец се е омъжила за втори път, и цялото семейство се премества в Америка, където година след Владимир записва в университета на Калифорния. Той продължи обучението си, когато той е бил подпомаган от Дейв Сало.

Въпреки възможност, Владимир Морозов отказа да промени гражданство, а през 2011 г. той е обявен за руския отбор на Световното първенство в Шанхай. първият спортист Състезанието остана, без да спечели, но потенциалът на руски треньори оценено като продължава да покани Владимир такси. И както се оказа, не се лъжа - първият европейски шампионат донесе в нашия футболен отбор само на 7 медала, два от които (най-висок стандарт), Морозов, спечелени от любимите му дисциплини - сто метра на гърба и свободен стил.

злато,

Успехът на 20 годишен руски разви световното първенство в Истанбул, отново приема два "злато" в индивидуалното класиране, както и да стане съавтор на "сребро" в релето. След това, от Владимир очакваме добри резултати по време на Олимпиадата в Лондон, но, не са в състояние да се конкурира за първото място в индивидуалното първенство, плувец помогна да дойде на руски квартет "бронза" в конкурса за свободен стил.

В последствие, Владимир Морозов редовно участват в континентални и световни първенства, в началото на 2017 г., като в своята коте 8 награди най-висок стандарт на Европейското първенство, един и същ брой медали на световното първенство, и четири пъти, за да отпразнуват победата на Световното Лятна универсиада 2013 проведе в Казан. Освен това, в края на 2016 г. Владимир Морозов спечели общото класиране на Световното първенство по футбол, ставайки първият плувец в историята на Русия, който се подчини на това постижение.

Какво е за в бъдеще?

Сега руски гражданин, само на 24 години, и той продължава да тренира и учи в Съединените щати, както и на националния треньор на отбора персонал очаква с нетърпение участието си в шампионата следващите няколко години, включително и на Олимпийските игри през 2020 г. в Токио, където Владимир Морозов ще се опитат да добавите личен медалисти класиране награда по-висока проба и олимпийски конкуренция.